přepnout na mobilní zobrazení

Tato sekce je určena pro zákazníky, kteří hledají sice trochu starší, přesto oblíbenou verzi kancelářského software, kterým je právě Microsoft Office 2010. Nakupovat u nás je výhodné, neboť různý software nabízíme za top ceny. Microsoft Office 2010 má stále spoustu příznivců. Pokud se k nim také počítáte a potřebujete nainstalovat nové kancelářské aplikace, pak vybírejte právě zde. Můžete si vybrat verze Professional, Home & Business nebo Home & Student.

Verze Microsoft Office 2010 Home & Student je vhodná pro studenty a běžné uživatele. Verze Microsoft Office 2010 Home & Business je vhodná především pro podnikatele. A pokud chcete profi software, tak si zvolte verzi Microsoft Office 2010 Professional. Jedná se o zcela legální program, který má doživotní použitelnost a nepochybně bude ještě dlouhou dobu aktuální. Od nás dostanete návod na přípravu bootovacího USB nebo DVD disku, ale je zde i druhá možnost. Ta znamená, že vám takové záložní médium vytvoříme a zašleme.

 

Ručíme Vám za originalitu software. 
S každým nákupem je předán certifikát pravosti nebo je převod software uskutečněn přímo přes výrobce a legálně se tak software registruje na Váš účet. 
Upozorňujeme zákazníky, že nenabízíme jen "kód v emailu" nebo "elektronický certifikát", protože to nelze považovat za legální převod software.
Doporučujeme se vyhnout se podobným nabídkám elektronických licencí bez možnosti ověření pravosti software od výrobce.

Celkem 2 položek
Celkem 2 položek